2e afd. 27 juni 1985 68 Heemstede 17 RTB-2 18 Kabelkrant Bennebroek Music Box RTB-2 Gelet op het feit dat het op dit moment op grond van de kwaiiteitonver- antwoord is de zenders BBC 1, BBC 2, Anglia TV, RTB 1 en RTB 2 door te geven zijn deze zenders voorlopig buiten beschouwing gebleven. Het zenderaanbod is inmiddels uitgebreid met BRT 1. Deze zender wordt thans doorgegeven op het informatiekanaalOm mogelijke beïnvloeding van naburige kanalen te voorkomen is het gewenst een kanaal beschik- baar te stellen. Wij zijn er voorstander van een eigen schotelantenne te plaatsen waar- mee ontvangst van uitzendingen via de satelliet mogelijk wordt. Dan is het tevens mogelijk de zenders TV 5 en Music Box door te geven. Door een kombinatie te maken van deze zenders waarbij Music Box door- gegeven wordt na beëindiging van de uitzending van TV 5 kan voistaan worden met het beschikbaarstellen van êên kanaal. Deze oplossing wordt ook in andere gemeenten toegepast. Voor de realisering van uitzendingen van gemeentelijke informatie en de kabelkrant is nog nader onderzoek nodig. Tegen de reservering van een kanaal om abonnee TV mogelijk te maken heb- ben wij geen bezwaar omdat wij er vanuit gaan dat de kosten daarvan in de toekomst gedekt zullen worden. Teneinde flexibel in te kunnen speien op de ontwikkelingen die ten aan- zien van het zenderaanbod te verwachten is stellen wij u voor een kre- diet te verlenen om de doorgifte van vier kanaien mogelijk te maken. Eên kanaal wordt dan bestemd voor BRT 1, één voor TV 5/Music Box, één voor abonnee TV en éën blijft vooriopig reserve. Een ander punt wat ook vorig jaar aan de orde is geweest is de realise- ring van een alarmeringssysteem via de c.a.i. Uit de enquête is gebleken dat een zodanige deelname te verwachten is dat de gestelde minimum-eis van 150 overschreden wordt. Op grond hier- van is met de realisering een begin gemaakt. Voor de aanschaf van komputerapparatuur is nog een krediet nodig van f 50.000,-. -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 76