- rrrr 4e afd. 29 augustus 1985 77a Artikel VI In artikel 23 wordt de konima achter het woord "omstandigheden" vervangen door een punt en vervallen de woorden "zulks ter beoordeling van de markt- meester" Artikel VII In artikel 24 wordt de tweede volzin gewijzigd in: "Burgemeester en wethouders kunnen in bijzondere gevallen van deze ver- bodsbepaling ontheffing verlenen". Artikel VIII In artikel 25 worden de woorden "of vanwege de marktmeester" vervangen door "burgemeester en wethouders". Artikel IX Artikel 33 wordt gewijzigd en gelezen als volgt: "De standplaatshouder aan wie is toegestaan eet- en drinkwaren te verko- pen welke niet zijn voorzien van een gesloten omhulling en die evenmin plegen te worden geschild of gewassen, dan wel een warmtebehandeling plegen te ondergaan alvorens te worden gekonsumeerdis verplicht deze waren, indien zij worden uitgestald, onder een doorzichtige afscherming te plaatsen op zodanige wijze dat zij voor het publiek niet bereikbaar zijn. Verder is hij verplicht de uitstalling van deze eet- en drinkwa- ren zodanig te doen plaats hebben dat zij voldoende zijn beschermd te- gen verontreiniging door stof, vuil of anderszins". Artikel X Na artikel 39 worden met vernummering van de artikelen 40, 41 en 42 tot respektievelijk 42, 43 en 44 de volgende nieuwe artikelen ingevoegd: "Artikel 40. Met de handhaving en de zorg voor de naleving van deze verordening is - naast de in artikel 141 van het Wetboek van Strafvordering genoemde ambtenaren - de marktmeester belast. -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 22