21) november 1985 122 winnen van produkten, welke die van gewassen of dieren afkomstig zijn, nader te onderscheiden in: a. het akkerbouwbedrijf b. het veehouderijbedrijf op open grond; c. het tuinbouwbedrijf op open grond dan wel onder plat glas; d. het tuinbouwbedrijf onder staand glas; e. het dierveredelingsbedrijf (een onderneming waarin uitsluitend of overwegend slacht-, fok-, leg- of persdieren worden gehouden, zonder of nagenoeg zonder weidegang. 10. meelfabriek Een onderneming voor het ver- en bewerken van granen en bijbehorende produkten. 11. commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting raadscommissie ingesteld op grond van artikel 62 llemeentewet en be- last met de ruimtelijke ordening en de volkshuisvesting. 12. woonschip a. elk vaar- of drijftuig, dat uitsluitend of in hoofdzaak wordt gebezigd als, of te oordelen naar zijn constructie en/of in- richting uitsluitend of in hoofdzaak is bestemd tot, dag- en/of nachtverblijf van één of meer personen; b. een vaar- of drijftuig, als bedoeld onder a. in aanbouw; c. een casco dat tot vaar- of drijftuig als bedoeld onder a. kan worden opgebouwd; d. elk vaar- of drijftuig, waarin of waarop bedrijfsmatige of soortgelijke activiteiten worden uitgeoefend of dat daartoe is ingericht; e. een vaar- of drijftuig als bedoeld onder a. tot en met d. dat is ingegraven, aangeaard, op de wal getrokken of door een andere oorzaak niet onmiddellijk kan varen of drijven; f. de overblijfselen van een vaar- of drijftuig als bedoeld onder a. tot en met e. 13. detai1handelsbedrijf Het bedrijfsmatig te koop aanbieden (waaronder de uitstalling ter verkoop), verkopen en/of leveren van goederen aan de uiteindelijke verbruiker of gebruiker, met uidzondering van goederen welke ter plaatse worden vervaardigd. 4e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 12