6. Hoofdingenieur-Oirekteurtevens Inspekteur van de Volkshuisvesting Deze instantie doet een aantal voorstellen van inhoudelijke en redac- tionele aard inzake de voorschriften. Aan deze voorstellen is gevolg gegeven De opmerking dat artikel 13 lid 4 en artikel 15 lid 3 ten onrechte de in dezelfde artikelen opgenomen toverformule beperkt, wordt niet ge- deeld. De genoemde bepalingen bevatten een procedureregel voor de be- sluitvorming om alle belangen te kunnen betrekken bij de afweging voor- afgaande aan een beslissing. Inhoudelijk wordt geen beperking gesteld of gesuggereerd 9. Hoofdingenieur-Direkteur van de Provinciale Materstaat De opmerkingen van deze instantie aangaande de kwalificatie als A-in- richting zijn dezelfde als die van de Direkteur van de Provinciale Planologische Dienst. Kortheidshalve wordt daarnaar verwezen. De instantie merkt op dat uit akoestiesch oogpunt geen bezwaar be- staat tegen deze uitbreiding. Tevens wordt geconstateerd dat door het bouwplan restauratie van deze molen, van welk type in de provincie nog één ander voorbeeld aanwezig is, vrijwel definitief onmogelijk wordt, waarbij wordt vastgesteld dat de molen niet op een rijks- of provinciale monumentenlijst voor- komt, zodat restauratie ook niet binnen afzienbare tijd in het ver- schiet ligt. Van deze opmerking is nota genomen. De definitie 'woonschip' is aangepast aan de circulaire van Gedeputeer- de Staten. 10. Inspekteur van de Ruimtelijke Ordening De Inspekteur kan zich verenigen met het ontwerp-plan, waarbij hij er van uit gaat, dat de geluidhinder voor omwonenden zoveel als mogelijk wordt beperkt. Een oordeel over de hinderbeperkende maatregelen laat hij over aan de Inspekteur van de Volksgezondheid voor de hygiene van het mi1ieu De in het bestemminsplan genoemde maatregelen voldoen alle aan de eisen die in voorgaande procedures zijn gesteld. Voorzover nodig zijn zij ge- toetst aan de nieuwe situatie. Bij de verlening van de Hinderwetver- gunning zullen zij nader geconcretiseerd worden. 12. Direkteur van de Provinciale Planologische Dienst De direkteur kan zich verenigen met het handhaven van de fabriek op de huidige lokatie binnen de op de kaart aangegeven contouren. De direkteur vraagt daarnaast in het kader van dit bestemmingsplan aan- dacht voor de groenverzorging naast de architektuurin verband met de relatie agrarisch gebied/fabriek 4e atd. 23 riovember 1965 122

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 71