28 november 1985 132 In de praktijk gebeurt dit dan ook. Dit is wellicht de reden dat een duidelijk zicht op de taken ontbreekt. Voor elke funktie bestaat overigens wei een funk- tiebeschrijving. De beheerscommissie merkt verder op dat tegenwoordig vrijwilligers worden in- geschakeld. 3. Programmerinq De door de fraktie gemaakte opmerkingen zijn ook voor de beheerscommissie een onderwerp van voortdurende zorg. Er worden de laatste jaren enkele beleidswij- zigingen doorgevoerd in de wijze van programmeren. Dit jaar wordt geëxperi- menteerd met voorstel1ingen van bekende artiesten om zodoende het publiek over de drempel heen te krijgen en een bezoek aan Het Oude Slot te laten maken. Bij veranderingen moet volgens de commissie worden gewaakt voor van jaar tot jaar sterk wisselende programma's; het publiek moet de gelegenheid hebben zich een beeld van Het Oude Slot te vormen. Over het dubbelgebruik van Het Oude Slot merkt de commissie op dat dit niet gerealiseerd kan worden zonder bouwkundige voorziening. De boven- en de be- nedenzaal zijn erg gehorig i.v.m. het open trapgat. Aan de verwezenlijking van de suggestie om de tuin bij Het Oude Slot te be- trekken wordt met de rekonstruktie van de tuin gewerkt. 4. Pubiic relations De door de fraktie genoemde knelpunten en suggesties worden door de commissie onderschreven; stappen zijn in dezen ondernomen en verbeteringen zijn op som- mige punten reeds gerealiseerd. 5. Commerciële verhuur De commissie heeft de mogelijkheden van commerciële verhuur voor partikulieren uitgebreid. Vooralsnog blijkt dit vruchten af te werpen. Overigens moet niet uit het °°9 worden verloren dat het cultureel programma voorrang geniet boven commerciële verhuur. Commerciële verhuur is mogelijk als het culturele programma hiervoor ruimte biedt. 4e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 98