4e afd. 28 november 1985 132 6. Beheer van Het Oude Slot De opmerkingen van de fraktie worden grotendeels door de commissie onder- schreven. Er zal bij de programmering aandacht worden geschonken aan de sug- gesties voor nieuwe aktiviteiten. Met betrekking tot opmerkingen over de grootte van de commissie merken wij op dat de meerderheid van ons college van mening is dat gestreefd moet wor- den naar een vermindering van het aantal leden. Eén lid van ons college is van mening dat de vermindering van het aantal leden primair moet worden ge- vonden in het kreëren/afscheiden van een programmacommissie. Een ander lid is van oordeel dat niet gestreefd moet worden naar een vermindering van het aantal leden van de beheerscommissie omdat voor veel zaken het accent inmid- dels op het dagelijks bestuur van de beheerscommissie is komen te liggen. Over de door de beheerscommissie gemaakte opmerkingen m.b.t. dubbelgebruik (3. programmering) merken wij op dat wij aan de direkteur van het Gemeente- lijk Technisch Bedrijf zullen vragen over de kosten van een (inventieve) oplossing van de gehorigheid tussen de benedenzaal en de bovenzaal Tevens willen wij bézien of het gehele gebouw effektiever kan worden gebruikt. Wij stellen u voor de standpunten van de beheerscommissie over te nemen met inachtneming van bovenstaande en de V.V.D.-fraktie overeenkomstig te informe- ren. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 99