faSSSJSwe 2e afd. 29 november 1985 118 2e De inventarisatienota en de aanbevelingen zullen, na bestuurlijke instemming, de basis vonnen van de werkzaainheden van de begelei- dingsconinissie in het komende jaar. Voorts worden voorbereidingen getroffen om per 1 januari 1986 logopedisch onderzoek te gaan verrichten op de Heemsteedse basis- scholen, dit op de wijze zoals besproken in de raadsconmissies voor milieu en volksgezondheid en voor onderwijs en vorming. De overname van de preventieve tandheelkundige zorg voor jeug- digen, zoals die vöör augustus 1985 werd verstrekt door de Stich- ting ter bevordering van de jeugdtandverzorging in het distrikt Groot-Kenneinerland, zal nog nader aan de orde komen in geweste- lijk verband. De kuratieve tandheelkundige zorg is per genoemde 1-' datum overgegaan naar de vrijgevestigde huistandartsen in deze regio. 17 Bestemminqsplannen 1.7.1 Merlenhoven De eerste fase van het noordelijke gedeelte, bestaande uit 160 eengezinswoningen in de ongesubsidieerde koopsektor, is thans nagenoeg gereed. De tweede fase met nog eens 140 eengezinswo- ningen is in uitvoering. 1.; Met de bouw van 44 luxe appartementen in de koopsektor zal bin- nenkort een aanvang worden gemaakt, terwijl verder nog 80 appar- tementen zullen worden gebouwd. De formele regeling van de bouwplannen in een bestemmingsplan is in voorbereiding. 1.7.2 Blekersvaartweg/Burqemeester van Lennepweg llet op 15 december 1983 vastgestelde bestemmingsplan bevindt zich na de goedkeuring van Gedeputeerde Staten, nog in een beroepsprocedure bij de Kroon. 16

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 16