2e afd. 29 november 1985 118 Op 28 juni 1984 besloot uw raad tot het aangaan van een exploita- tieovereenkomst met Banero-Spaarneveste b.v. voor de eerste fase van het projekt. Na het volgen van een anticipatieprocedure zijn de nodige bouw- en aanlegvergunningen verleend (Arob-beroepsprocedures zijn nog aanhangig bij afd. Rechtspraak van de Raad van State) en is in mei jl. gestart met de bouw van 112 woningwetwoningen, 23 bejaar- denwoningen, 21 premiekoop A-woningen, 8 vrije-sektor woningen en een supermarkt, annex parkeergarage. Met de voorbereidingen voor de uitwerking van de tweede projekt- fase zal binnenkort een aanvang worden gemaakt. 1.7.3 Glip I (omgevinq Prinsenlaan) De ontwikkeling van dit plangebied, met name de invulling van het gebied ten noorden van de Prinsenlaan is voorlopig op termijn gesteld. Wij zullen ons nog beraden over tijdstip van aanpak en wijze van invulling. In het zuidelijk deel zijn in het afgelopen jaar 34 premiekoop- woningen en 2 woningen in de ongesubsidieerde koopsektor gereed- gekomen. 1.7.4 Overige plannen Bij Koninklijk Besluit zijn begin dit jaar goedgekeurd de res- pektievel i jk in 1980 eri 1981 vastgestelde bestemmingsplannen "Hageveld e.o." en "Voormalige Metaalgieterijen Herenweg". De plannen "Rivierenwijk" en "Glip II" zijn na goedkeuring door Gedeputeerde Staten inmiddels eveneens onherroepelijk geworden. De aanvullende bebouwings- en gebruiksvoorschriften (bedoeld als overgangsmaatregel in afwachting van de totstandkoming van nieuwe besteirmingsplannen) zijn door uw raad vastgesteld en ter goedkeuring aan Gedeputeerde Staten ingezonden. In behandeling/voorbereiding zijn de volgende plannen: Adriaan Pauwlaan e.o.; Haven e.o.; Indische wijk e.o., Glip III 17

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 17