2e afd. 29 november 1985 118 2e (omgeving bedrijf Höcker), Buitengebieden (o.m. aanpassing/wijzi- ging van plan Natuurgebieden) Componistenwijk en SchiIderswijk In voorbereiding is verder de vaststelling van een Besluit "Uit- sluiting A-inrichtingen Wet Geluidhinder". In afwachting van de totstandkoming van nieuwe besteminingsplannen wordt hiermee be- oogd de vestiging van dergelijke inrichtingen planologisch uit te sluiten. Een dergelijke uitsluiting komt in een aantal (ont- werp-) bestemmingsplannen reeds voor. Het overleg met het provinciaal bestuur inzake de ontwikkelings- mogelijkheden van de Vogelbuurt ten noord-westen van het sta- tion Heemstede-Aerdenhoutheeft geleid tot een schriftelijke reaktie van Gedeputeerde Staten, waarin geen konkrete uitspraak 1. over het al dan niet handhaven van het zogenaamde "Haringbuys- tracé" wordt gedaan. Gedeputeerde Staten zijn wel tot de konklusie gekomen dat het gebied voorshands niet in aanmerking kan komen voor bebouwing, met woningen en bedrijven, dan wel een mengvorm daarvan. Met de inrichting van een woonwagenlokatie op het terrein kan in principe worden ingestemd. In onderzoek is thans op welk terreingedeelte bedoelde lokatie (voortvloeiend uit het provinciaal woonwagenplan) gerealiseerd 1. zou kunnen worden, waarbij rekening gehouden dient te worden met de geluidhinderaspekten tengevolge van spoor- en wegverkeer. 18 Volkshuisvesting 1.8.1 Algemeen De voortgang in de werkzaamheden om te komen tot een visie op de volkshuisvesting voor middellange terinijn, is zowel door de wijzigingen in de samenstel1ing van ons college als door de belasting van het ambtelijk apparaat in het gedrang gekomen. Wij stellen ons voor deze werkzaamheden binnen afzienbare termijn te hervatten. 18

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 18