2e afd. 29 november 1985 118 Met de instelling van een Regionale Volkshuisvestingscommissie (RVC) hebben inmiddels de raden vari vijf van de zes gewestge- meenten ingestemd. Na de binnenkort te verwachten instemming van de gemeente Bloemendaal zal een formele oprichtingsbijeen- komst worden gehouden. Binnen de R.V.C. in oprichting is overeenstemming bereikt omtrent de verdeling van het nieuwbouwkontingent 1985 en van de poten- tiële kontingenten voor de jaren 1986-1988, waarna deze konform door de Hoofdingenieur-Direkteur zijn vastgesteld. 1.8.2. Voormalig "Broederhuis" aan de Herenweg De verdere ontwikkeling van een plan voor realisering van appar- tementen in het Broederhuis en de bebouwing van het achterterrein is aanzienlijk vertraagd door onderhandelingen omtrent verkrij- ging van een strook aangrenzende grond. Wij verwachten hieromtrent binnenkort duidelijkheid te ver- krijgen, waarna wij u een voorstel hopen te doen tot verkoop van gebouw en grond. 1.8.3. Vervangende nieuwbouw De bouw van de 21 ééngezinswoningen in de Eikenlaan vordert vol- gens plan. Verwacht wordt dat in november a.s. de woningen op- geleverd zullen worden. Rond dat tijdstip zal vermoedelijk tevens de bouw van de 12 ëéngezinswoningen in de Bil1itonstraat afgerond zijn. Aan de Cruquiusweg is gestart met de bouw van 6 driekamer- en 6 vierkamerwoningenDe opleveringsdatum is vooralsnog gepland eind februari/begin maart 1986. Evenals de woningen in de Eikenlaan en de Billitonstraat zullen deze woningen geëxploiteerd worden met rijkssubsidie. Op het terrein aan de Laan van Insulinde en op het na sloop van de voormalige werkplaats van de firma Kanger vrijgekomen terrein aan de Lombokstraat zullen respektievelijk 19

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 19