2e afd. 29 november 1985 118 2e als woningzoekende dienen te gelden. Indien het inschrijvings- beleid niet wordt aangepast aan de AROB-uitspraken dan zal elk verzoek om inschrijving kunnen leiden tot vernietiging door de AROB-rechter. De werkdruk zal dan alleen maar toenemen. Boven- dien is de voortzetting van het huidige strakke inschrijvings- beleid inaatschappel i jk gezien niet houdbaar. 1.8.5. Invoering Met op de stads- en dorpsvernieuwing Overeenkomstig de bepalingen van deze wet zijn inmiddels een in- spraakverordening en een subsidieverordening vastgesteld en in werking getreden. Ten aanzien van de financiële konsekwenties van de invoering van deze wet kan opgemerkt worden dat de aanvragen om subsidie ten laste van het provinciaal fonds stads- en dorpsvernieuwing voor het stadsvernieuwingsbeleid voor 1985 zijn gehonoreerd. Dit betreft ondermeer een bijdrage ter grootte van cirka 350.000,ten behoeve van de herinrichting van deelgebied B van de Indische Wijk. Met het provinciebestuur is overleg gaande teneinde te komen tot meerjarenafspraken voor het verstrekken van bijdragen voor de overige deelgebieden in deze wijk, waarvan de rekonstruktie is gepland in de komende 5 jaar. De kans is groot dat afspraken terzake tot stand zullen komen, zodat met name rond de subsidieverstrekking voor de verbetering 1. van de woonomgeving enige zekerheid wordt verkregen. Zie voor overige informatie betreffende de herinrichting van de Indische Wijk onder 1.9.7. 1.9. Openbare werken 1.9.1. Rekonstruktie Adr. Pauwlaan/herinrichting Lanckhorstlaan De rekonstruktie van de Adr. Pauwlaan, het zuidelijke deel van de Bronsteeweg, het kruispunt Adr. Pauwlaan-Pieter Aertszlaan- 1 Bronsteeweg en het westelijke deel van de Pieter Aertszlaan, de vernieuwing van de riolering van de Antonis Duycklaan c.a. 22

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 22