2e afd. 29 november 1985 118 en de aanpassingen van de Paulus Buyslaan verlopen geheel volgens de planning; een groot deel van het werk is gereed. Naar verwachting zal de herinrichting van de Lanckhorstlaan waarmee binnenkort wordt begonnen, nog dit jaar klaar komen. 1.9.2. Verbetering Kerklaan Wij zijn van mening dat het plan voor verbetering van de Kerklaan gefaseerd uitgevoerd moet worden. Nog dit jaar zal u een nader voorstel worden aangeboden. De uitvoering van het oostelijk ge- deelte is gepland in het voorjaar van 1986. Wij verwijzen naar de opmerking hierover bij de bespreking van de projekten op lijst II (lloofdstuk 5.1). 1.9.3. Rekonstruktie Camplaan-west; aanpassing kruispunt Heemsteedse Dreef-Camplaan Een plan voor de rekonstruktie van het gedeelte van de Camplaan tussen de Heemsteedse Dreef en het Raadhuisplein is inmiddels in voorbereiding genomen. De uitvoering van het plan, waarin ook is opgenomen een verbetering van het kruispunt van de Camplaan en de Heemsteedse Dreef, is gedacht in 1986. Voor een wijziging van de belijning op het gedeelte van de Heemsteedse Dreef nabij dat kruispunt hebben wij u inmiddels reeds een krediet gevraagd. 1.9.4. Aanleg P&R-terrein ten noorden van de Zandvoortselaan llet plan voor de aanleg van een "Parkeer- en Reisterrein" ten noorden van de Zandvoortselaan zal u binnenkort worden aange- boden. Met de Nederlandse Spoorwegen is over dit plan overeen- stemming bereikt. Uitvoering kan hopelijk gestart worden in 1986, doch dit is sterk afhankelijk van de mogelijkheden tot het ver- krijgen van rijkssubsidie. 1.9.5. Maatregelen in verband met éénrichtinqverkeer Blekersvaartweg Een plan voor maatregelen in verband met ëénrichtingverkeer op een groot gedeelte van de Blekersvaartweg is thans in voorbe- reiding. De uitvoering is gedacht in het a.s. voorjaar. 23

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 23