2e âfd. 29 november 1985 118 1.9.6. Rekonstruktie omgeving station Heemstede-Aerdenhout Ook het plan voor de rekonstruktie van de omgeving van het statiori Heemstede-Aerdenhout (inkl. aanpassing verkeersl ichten) is in voorbereiding. Wij verwachten dat de uitvoering eind 1986/begin 1987 kan plaatsvinden. 1.9.7. Herinrichting Indische Wijk Er is reeds een aanvang gemaakt met de herinrichting van deel- gebied B. Dit deelgebied is gelegen in de noordwesthoek van de wijk en wordt omsloten door lleeinsteedse Oreef, Cruquiusweg, Camplaan, Wilhelminaplein, Achterweg en Laan van Insulinde. Zoals u bekend is, heeft de rekonstruktie van het Wilhelmina- plein en de Camplaan (beide deel uitmakend van dit deelgebied) reeds plaatsgevondenevenals de rekonstruktie van de Banka- straat en de Madoerastraat; met de Billitonstraat maken deze straten deel uit van deelgebied E. Laatstgenoemde straat wordt heringericht zodra de aldaar in aanbouw zijnde ééngezinswonin- gen zijn opgeleverd. Voor 1986 staat de herinrichting van deelgebied A op het pro- gramma. Dit deelgebied is gelegen in de noord-oosthoek van de wijk en wordt omsloten door Heemsteedse Dreef, Valkenburger- laan, Voorweg en Camplaan. Binnenkort zal een aanvang worden gemaakt met de planvorming. 1.9.8. Evaiuatie rekonstruktie Binnenweq Een evaluatierapport inzake de rekonstruktie van de Binnenweg zal begin 1986 - d.i. ruim een jaar na de ingebruikneming van de vernieuwde weg - worden opgesteld. 1.9.9. Groenvoorzieninq In de beleidsintenties voor de periode 1982-1986 wordt uitge- sproken dat gestreefd moet worden naar een zo groot mogelijke variatie in het aanbod van groenvoorzieningen. Dit streven wordt o.a. betrokken bij de ontwikkeling van de "groenstruktuurnota" In deze nota zullen de lleemsteedse groenvoorzieningenen dan 24

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 24