118 met name het openbaar groen, beschreven worden en naar zijn waar- den en funkties beoordeeld. Voorts zullen hierin aanbevelingen worden gedaan ter vervanging, uitgifte, herstel, handhaving, uitbreiding en verbetering van het groen in Heemstede. De groenstruktuurnota zal een handvat zijn bij het opstellen van herinrichtingsplannen van wijken, het beoordelen van aanvragen om kapvergunningen etc. 1.10. Verkeer 1.10.1. Rapporten inzake groene qolf en verkeersafwikkeling Heemsteedse Dreef Een door het geineentelijk technisch bedrijf op te stellen rap- port met betrekking tot de groene golf op de Heemsteedse Dreef zal in het a.s. najaar gereed zijn en zo spoedig mogelijk aan de Verkeerscommissie worden voorgelegd. Een en ander geldt ook voor het rapport inzake de verkeersaf- wikkeling op de Heemsteedse Dreef, hetwelk wordt samengesteld door het Bureau Goudappel Coffeng b.v. 1.10.2. Deelnota fietsverkeer Een deelnota fietsverkeer (onderdeel van het verkeersstruktuur- plan) zal - binnen afzienbare tijd - behandeld kunnen worden. 1.10.3. Nota rn.b.t. maxiroum-snelheid van 30 km/u Getracht zal worden nog voor het einde van deze raadsperiode de nota met betrekking tot een maximum-snelheid van 30 km per uur aan u aan te bieden. 1.10.4. Tracéstudie A 22 Bij brief van 4 juni 1985 heeft de direktie Noord-Holland van de Rijkswaterstaat een nota uitgebracht over de verkeersproble- matiek van het hoofdwegennet in de Haarlemmermeerpolder en op de Bolienroute (projektnota A 22). Het dagelijks bestuur van het gewest Kennemerland heeft eind juli jl. hierop namens de besturen van de gewestgemeenten een voorlopige reaktie gegeven. Een officiële inspraakmogelijkheid zal overigens pas in het a.s. najaar bestaan; deze inspraak wordt georganiseerd door de Raad van de Waterstaat (Coiimiissie Overleg voor de Wegen). 25 2e afd. 29 november 1985

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 25