afd. 29 noveinber 1985 118 De gymnastieklokalen blijven onder het nieuwe vergoedingsstel- sel bij de berekening van de overschrijdingsvergoeding buiten beschouwing. Dit heeft tot gevolg dat de tarieven van verhuur aari derden van gymnastieklokalen bij basisscholen opnieuw be- keken dienen te worden en eventueel aan de nieuwe situatie aan- gepast zullen worden. Een voorstel hiertoe zal u zo spoedig mogelijk worden aangeboden. De kostenvergoeding van het rijk voor het schoolvervoer is vooralsnog opgenomen onder de hoofdfunktie onderwijs. Op dit moment vergoedt het ministerie van onderwijs en wetenschappen namelijk op deklaratiebasis 80% van de door de gemeente ge- maakte kosten teri behoeve van het leerl ingenvervoer. Deze ver- goeding zal echter binnenkort worden vervangen door een uit- kering op grond van de Financiële Verhoudingswet 1984. '.2. Verbouwing Crayenejsterschool De verbouwing van de hobbyzolder van de Crayenesterschool tot permanent leslokaalwaarvoor u op 30 mei jl. een krediet be- schikbaar stelde, is thans in uitvoering. .3. Sticiitinq Schooladvies- en Begeleidinqsdienst Zuidwest-Kennemer- land De besprekingen over een fusie tussen de Stichting Schoolad- vies- en Begeleidingsdienst Zuidwest-Kennemerland en de Stich- ting Regionale Schooladviesdienst te Haarlem vinden voortgang. Het streven is gericht op een fusie per 1 januari 1986. Helzijn en maatschappelijke zorg 1Heizijn Voor 1985 heeft er geen vennindering plaatsgevonden van het budget voor het sociaal-kultureel werk. Het rijk heeft geen korting toegepast op de rijksbijdrage. Een gemeentelijk pro.jekt,

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 28