2e afd. 29 november 1985 118 In het voorjaar van 1985 is een aanvang gemaakt met de advise- ring door het bureau Sociale Zaken over de betalingskapaciteit van personenzulks in het kader van het kwijtscheldingsbeleid. per 1-8-1985 zijn 155 verzoeken om advies ontvangen. Naar ver- wachting zal dit aantal sterk toenemen in het najaar, nadat de jaarafrekeningen van het G.T.B. voor het gebruik van gas, water en elektriciteit zijn verzonden. 1.13.3. Woonwagenwerk Ingaande 1 januari 1986 wordt het woonwagenschap opgeheven. Wij streven ernaar in de nabije toekomst een tweede kamp te realiseren. 1.14. Bibliotheek Zoals de laatste jaren min of meer gebruik was tracht de biblio- theek in te spelen op aktuele gebeurtenissen. In dit kader worden dit najaar aktiviteiten ontplooid zoals het projekt Natuur je buur" en de landelijke bibliotheekdag. De verbouwing van het nieuwe bibl iotheekgebouw is in volle garig. llet ziet er naar uit dat het mogelijk is de verhuizing voor 1 april 1986 te realiseren. Wij streven er naar op dat monient de bibliotheek ook geautomatiseerd te hebben. Op korte termijn zullen wij een principe-keuze maken uit de drie systemen die voorlopig geselekteerd zijn. Een krediet- aanvraag kan dan voorbereid worden. Na besluitvorming kan met de invoering begonnen worden. 1.15. L)e nieuwe Wet gemeenschappelijke reqeiingen Per 1 januari 1985 is de nieuwe Wet gemeenschappelijke regelingen in werking getreden, welke de uit 1950 daterende wet heeft vervangen De belangrijkste doelstel1ingen van de nieuwe Wet gemeenschappelijke regelingen zijn: 1. Het overzichtelijker maken van de intergemeentelijke samenwerking met name door middel van de indeling in samenwerkingsgebieden. Waarschijnlijk zal de provincie Noord-Holland voor wat betreft 31

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 31