2e afd 29 november 1985 118 2e administratle van het teclinisch bedrijf. Ilet totale bedrag wordt gekora- penseerd door een verhoging van de algemene uitkering. Wij beraden ons ovet de toedeling van dit bodrag aan de onderscheiden dienstonderdelen. 23 Gemeentewoningen en -gebouwen Achter paragraaf 3 van de verdeeldienst is, konform onze eerder gedane toezegging, een kosten-batenanalyse opgenonten van de in beheer zijnde gemeentewoningen en -gebouwen. Per objekt is het voor- of nadelig saldo zichtbaar gentaakt. Ons streven blijft er op gericht om woningen en gebouwen voorzover niet voor de open- bare dienst van belang zoveel mogelijk af te stoten. 2.4 Poli tie Zoals in de aanbiedingsnotavoorjaar 1985, bij de aktualisering van de financiële situatie, is medegedeeld zijn wij er in geslaagd om de politiebegroting sluitend te krijgen. Wel dient er nog op gewezen te worden dat de opbrengst voor het onderbrengen van arres- tanten in de nabije toekomst belangrijk lager kan uitvallen ten- gevolge van de opheffing van het cellentekort. 25 Brandweer In 1986 bestaat de brandweer 75 jaar. Ter gelegenheid van dit jubi- leum wordt een (besloten) receptie aangeboden en zal een korps- feest worden georganiseerd. Ten behoeve van de hiermee gepaard gaande onkosten is een bedrag van 10.000,— opgenomen. 2.6 Wegen Het ligt in de bedoeling de volgende werkzaamheden uit te voeren: A. Het geheel of gedeeltelijk hertegelen van de trottoirs van de volgende straten 1. Prinsenlaan 2. Korhoenlaan beide zijden, nabij Glipperweg beide zijden, tussen Kemphaanlaan en Patrijzenlaan oostzijde, tussen Piersonstraat en Dr. Schaepmanlaan 3. Glipper Oreef 36

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 36