Sektor gasvoorziening In de koncept-begroting is uitgegaan van de huidige tarieven. De verkoop is geraamd op 47.300.000 m3. Om een sluitende exploitatie van de geisers te houden zal een tariefsverhoging nodig zijn. Sektor watervoorziening De inkoopprijs voor water is begroot op 75 cent per m3. In de begroting is uitgegaan van de huidige tarieven. Met een bedrag van 9.505,-- voor onvoorziene uitgaven is de begroting slui- tend. Sektor elektriciteitsvoorziening In de begroting is uitgegaan van de huidige tarieven. bedrag van 8.750,-- voor onvoorziene uitgaven is de sluitend. Sektor centrale antenne inrichting In de begroting is uitgegaan van een stijging van de tarieven met 3%. Hierdoor is het mogelijk om het geaktiveerde nadelig saldo te verlagen met 48.000, In de begroting is rekening gehouden met de in juni van dit jaar genomen besluiten ten aanzien van kanaaluitbreiding, alarmering, enz. Sektor openbar werken De door deze sektor te verrichten werken voor de gewone dienst zijn samen te vatten, zoals op pagina 45 is weergegeven. Hierbij wordt nog het volgende ter toelichting opgemerkt. De kosten van huisvesting zijn o.a. gestegen tengevolge van het vervangen van de garagedeuren van het komplex aan de Cruquiusweg, het vervangen van een koffie-automaat en het aanschaffen van een air konditioning in de nieuwe komputerruimte in het komplex aan de Van den Eijndekade. Het leasen van het IBM-systeein 36 heeft tot gevolg dat de kosten van elektronische informatieverwerking stij- gen met 102.000, De kosten van algemeen bedrijfsbeheer zijn gestegen door uitbrei- ding met 2 formatieplaatsen. Met een begroting 44 2e afd. 29 november 1985 118

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 44