2e afd. 29 november 1985 118 2e Hiertoe zijn nieermalen op ons initiatief besprekingen gevoerd. Hetzelfde geldt ten aanzien van de demokratisering. Door middel van het verstrekken van statistische gegevens wordt de raadscommissie driemaandelijks inzicht verschaft betreffende het woningtoewijzingsbeleid. Aan het behoud van monumenten wordt aandacht geschonken. Wij brengen in herinnering de subsidiëring van voorzieningen aan het kerkgebouw op het Wilhelminaplein en de restauratie van "Meerzicht". Groenvoorziening (nr. 29) Voor een verantwoorde besluitvorming over de variatie in het groenaanbod bleek een uitgebreide inventarisatie nodig. Wij hopen nog dit jaar het op basis van deze inventarisatie ont- wikkeide groenstruktuurplan te kunnen vaststellen, waarna wij dit aan de raadscomnissie voor het gemeentelijk technisch be- drijf zullen voorleggen. Verkeer (nrs. 30 t/m 33) De realisering van het Verkeersstruktuurplan krijgt veei aandacht. Wij verwijzen u naar de beschikbaarstel1ing van het zgn. Verkeers- miljoen en de projekten zoals deze de laatste jaren aan u voorge- legd zijn. Waar mogelijk worden rijkssubsidieregelingen aangeboord om de investeringen voor het veiliger maken van de verkeerssituatie (gedeeltelijk) te dekken. Het buslijnenstelsel werd verbeterd door de invoering van bus- lijn 4. In samenwerking met het dienstencentrum is door partiku- lieren een regeling getroffen voor het vervoer van ouderen, die financieel geen mogelijkheden hebben. Het vervoer beperkt zich niet tot noodzakelijke bezoeken aan bijvoorbeeld een ziekenhuis, maar kan zich ook uitstrekken tot een "dagje uit". 6

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 6