2e afd. 29 november 1985 118 uitkeringen, onvoldoende aandacht kon worden besteed aan de invulling van het voorgestane beleid. De opbrengst van de Meerlhorst is gereserveerd voor de welzijns- sektor. De verbetering van de huisvesting van de bibiiotheek zal nog in de huidige raadsperiode gerealiseerd worden. Door middei van subsidieverlening wordt de amateuristische kunst- beoefening en de kunstzinnige vorming bevorderd. De gewenste aanzet tot sportieve rekreatie heeft vorm gekregen in het houden van een enquête om een beeld te krijgen van de mate waarin verenigingen reeds aktiviteiten in die richting ontplooien. De "Sport en recreatie Heemstede B.V." ontpiooit eveneens initia- tieven in dit kader. Volksgezondheid (nr. 56) Te bestemder plaatse is de aandacht op de schadelijke gevolgen van het roken gevestigd. Sport en recreatie (nrs. 57 t/m 60) In de behoefte aan een gymnastiekakkommodatie aan de Burgeineester van Lennepweg wordt voorzien door de bouw van een sportzaal bij de Gerrit Bargerschool ilet beheersen van de kosten verbonden aan het onderhoud en beheer van de sportakkoinmodaties heeft alle aandacht. De besluitvorming over het funktioneren van de sportstichting is afgerond door de opheffing van deze stichting en het verhuur van de akkomnodaties aan de hiervoor genoemde besloten vennoot- schap. Inmiddels is door u besloten af te zien van de realisering van een tennispark aan de Fazantenlaan. InLernationale samenwerking (nr. 61) Naar aanleiding van deze intentie heeft een inventarisatie plaats- gevonden. Deze inventarisatie is in de commissie voor algemene 9

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 9