21 deze regio gedurende een aantal uren dat tenminste overeenstemt met de helft van het aantal uren dat - met inachtneming van de aard van de werkzaamheden - een norrnale werkweek uitmaakt. Het voorgaande geldt ongeacht of die persoon geheel of gedeeltelijk als zelfstandige zijn werkzaamheden uitoefent of als werknpmer in dienst van een al dan niet in de regio gevestigde en werkzame instelling of bedrijf, bij welke dienstuitoefening sprake moet zijn van een kontinue karakter; g. maatschappelijke binding: de binding van een persoon aan de gemeente lleemstede daarin gelegen dat die persoon een redelijk, met de lokale samenleving verband houdend belang heeft zich ter plaatse t.e vestigen, met dien verstande dat deze binding in ieder geval aanwezig wordt ge- acht indien de betrokkene voorheen tenminste zes jaren onafaebroken in deze gemeente woonachtig is geweest; h. regio: de regio Zuid-Kennemerland gevormd door de gemeenten Bennebroek, Bloeinendaal, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Heemstede en Zand- voort i. inkomen: het belastbare inkomen, berekend als in de geldende Beschikking individuele huursubsidie; j. gemeente: de gemeente Heemstede. 2. Ingeval een woning voor de eerste keer wordt verhuurd, dan wel laatstelijk niet. was verhuurd, wordt als huurprijs aangemerkt de huurprijs die door de Minister is vastgesteld dan welbij het ontbreken daarvan, de prijs die tussen huurder en verhuurder dienaangaande is overeengekomen, met dien ver- stande dat, indien laatst.bedoelde prijs meer bedraagt dan de prijs die in- gevolge het krachtens de Huurprijzenwet woonruimte (Het van 18-1-1979, Stbl15 en wijziging) vastgestelde woningwaarderingsstelsel als maximaal redelijk voor die woongelegenheid wordt aangemerkt, laatstbedoelde prijs als huurprijs in aanmerking wordt genomen. 3. Ingeval een woning vrij van huur en verhuur is gekomen, wordt als huurprijs aangemerkt de huurprijs die de laatste huurder en de verhuurder dienaan- gaande zijn overeengekomenmet dien verstande dat, indien 1aatstbedoelde prijs meer bedraagt dan de prijs die ingevolge het krachtens de Huurprij- zeriwet woonruimte vastgestelde woningwaarderirigsstelsel als maximaal rede- lijk voor die woongelegenheid wordt aangemerkt, laatsfbedoelde prijs als huurprijs in aanmerking wordt genomen. -5- 4e afd. 27 februari 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 27