21 f. na echtscheiding, of scheiding van tafel en bed in verband met die omstan- digheid dringend een woning behoeven; g. remigranten zijn. Artikel 6 1. Het verzoek tot inschrijving wordt ingediend bij burgemeester en wethou- ders met gebruikmaking van een daarvoor dienend formulier. 2. Burgemeester en wethouders kunnen bij het verzoek tot inschrijving verlan- gen dat bescheiden welke zij voor de beoordeling van het verzoek nodig ach- ten, worden overlegd. 3. Indien wordt voldaan aan de in artikel 5 genoemde kriteria gaan burgemees- ter en wethouders tot inschrijving over en bevestigen zij deze inschrij- ving door middel van een aan de verzoeker te verstrekken inschrijvingsbe- wijs, dat wordt gedagtekend op de dag van indiening van het verzoek tot inschrijving. 4. Om de twee jaar bepalen burgemeester en wethouders de groep ingeschreven woningzoekenden die voor een heronderzoek aangeschreven zullen worden. Artikel 7 Indien Burqemeester en wethouders op een verzoek tot inschrijving als woning- zoekende afwijzend beschikken, wordt daarvan, onder opgave van redenen, bin- nen 30 dagen na indiening van de aanvrage schriftelijk kennis gegeven. Artikel 8 De inschrijving als woningzoekende vervalt indien: a. de ingeschrevene een passende woning heeft verkregen; b. niet meer wordt voldaan aan de in artikel 5 gestelde eisen; c. de woningzoekeride verzoekt zijn inschrijving ongedaan te maken; d. de woriingzoekende niet reageert op een aanschrijven in het kader van het gemeentolijk hpronderzoek. Hoofdst.uk 3: De Woonruimtevergunning. Artikel 9 1. De vergunning moet schriftelijk bij burqemeestnr en wethouders worden aan- gevraagd door middel van een daarvoor bestemd formulier. -7- 4e afd. 27 februari 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 29