24 2. Ilet aanvraagfonaul ier wordl oudertekeud door degene die de aanvrage indient. Indjeri liet forniulier niet is ondertekend wordt de reden daarvan op het for- mulier vermeld. 3. Het bureau tekent de datum van indiening aan op het aanvraagformuiier. 4. Indien een derde de aanvraag indieut, dienl de insteimuing van de aanvrager te blijken of redelijkerwijs aannemelijk te zijn. 5. llet bureau verstrekt een afschrift van het aanvraagformulier of een bewijs van ontvangst, waarop de datum van indiening van de aanvrage is vermeld, aan degene die de aanvrage indient. 6. Ilet bureau stelt de aanvrager/aanvraagster en degene die de aanvraag na- mens deze lieeft ingediend, desgevraagd in de gelegenheid de aanvrage toe te lichten. Artikel 3 Onderzoek 1. Ilet bureau wint in)iclitjngeu in betreffende de burgerlijke staat van de aan- vrager/aanvraagster en indien deze in gezinsverband )eeft, ook over de sa- iiienstel I ing van diens/baar gezin. 2. Ilet bureau slelt een onderzoek iu naar het inkomen en de vermogenstoestand van de aanvrager/aanvraagster. I. Zo de beliandel ing van de aanvrage dit. op grond van de wet noodzakeiijk maakt wint het bureau ook andere dan de onder 1 bedoelde irilichtingen in of stelt het bureau ook een ander dan hel onder I hedoelde onderzoek in. Artikel 4 Medewerking vaii aanviager/aanvraagster aan het onderzoek. 1. 0e aanvragei/aanvraagst.er en degene die de aanvrage namens bem/haar indient, zijn verplicbl aan het bureau de inlichtingen te verstrekken, die voor de behandeling van de aauvraag nodig zi.jn. 2. Oeze inl iclit ingen worden betzij door de aanvi ager/aanvraagster, hetzij door het bureau gesteld op een inl ii ht ingenforiiiul ier. 3. Ilet in) icht iiigenforniu I ier wordl - ua invulling - onderfekend door degene die de inl ichtingen verstrekt, daarinne aangeveude dat de vermelde gegevens juist -4- 5e afd. 2februari 1906 -j

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 42