24 en volledig zijn. Indien liet fonnuliei niet v/ordt ondertekend, wordt de re- den daarvan aangegeven. 4. üe aanvrager/aanvraagster en degene die de aanvraag namens hem/haar indient, zijn verplicht medewerking te verlenen aan het verkrijgen van de op grond van artikel 3 nodig geachte ini iclit ingeri en aan een op grond van dat artikel nodig geacht onderzoek. 5. De aanvrager/aanvraagster is voorts verplicht aan liet bureau inzage te ver- strekken in bescheiden ter verifiëring van hetgeen op het aanvraagformulier en het inl iclit ingenformul ier is gesteld. Artikei 5 Raadswan. De aanvrager/aanvraagster is bevoegd zich te doen bijstaari door een raadsman/ raadsvrouw. Artikel 6 Verpl iclit ing tot geheimhouding. Zij die met de behandeling van de aanvrage zijn belast, zijn verplicht tot ge- heimhoudirig van hetgeen hun bij de uituefening van huri tunktie ler kennis komt. Deze geheimhouding geldt niet tegenover degeneri die op enigerlei wijze betrok- ken zijn bij de behandeling en de afdoening van de aanvrage. Artikel 7 Beschikking op de aanvrage. Üp het verzoek om bijstand wordtzo enigszins wogelijk, binneri een niaand nadal het is binnengekoinen schriflelijk beschikt. Artikel 8 lnzagerecht. 1. De aanvrager/aanvraagster en de door deze daartoe gemachtigde kunnen ver- zoeken de stukken die op de aanvrage betrekking hcbben, in te dien. 2. Een verzoek, als bedoeld in lid 1, wordt srhriftelijk ingediend bij de clief van de afdelirig. 3. Indien de chef van de afdeling van uiening is, dat aan iiet verzoek, als be- doeld in lid 1, niet of gedeeltelijk kan worden tegemoetgekonien, iegt deze -5- 5e afd. 27 februari 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 43