4e afd. 27 maart 1986 GEDEEI.TELIJKE AFSLUITING KOEDIEFSLAAN 36 Heemstede, 11 maart 1986. Aan de raad, Tijdens de procedure van het hestemmingsplan Blekersvaartweg/Burg. van Lennepweg is meermalen gesteld dat de Van Slingelandtlaan, de Van de Spiegellaan en het westelijke deel vari de Koediefslaan (tussen de lleren- weg en de Burg. van Lennepweg) geen funktie zullen vervullen voor de ont- sluiting van het plangebied Blekersvaart. Dit omdat deze lanen in het Verkeersstruktuurplan de funktie van woonstraat hebben gekregen met daar- bij als doelstelling: het nemen van maatregelen die lokaal verkeer tnela- ten op de daartoe aangewezen hoofdwegen en de woonbuurten beschermen te- gen dit verkeer. Gelet op de wegenstruktuur, de bestaande verkeersmaatregelen, de (vermoe- delijke) herkomst en bestemming van de bewoners en/of bezoekers van de nieuwe woningen en de supermarkt en de gegevens uit diverse onderzoeken, zal er, indien geen maatregelen worden genomen, zonder twijfel sprake zijn van een toename van het autoverkeer in de drie genoemde lanen. Naar ons oordeel zullen er dan ook maatregelen moeten worden genomen en wel vöör de opening van de supermarkt. Na afweging van een aantal alternatieven zijn wij tot de konklusie geko- men dat de voorkeur inoet worden gegeven aan een plan dat voor autoverkeer inhoudt een diagonale afsluiting van de Koediefslaan op de kruising van deze laan met de Burg. van Lennepweg en de Van de Spiegellaan. Door deze afsluiting zal geen doorgaand autoverkeer mogelijk zijn van Koe- diefslaan-oost naar Koediefslaan-west, van Koediefslaan-oost naar Van de Spiegellaan en van Koediefslaan-west naar Burg. van Lennepweg (v.v.). (Brom)fietsers en voetgangers zullen geen helemmering ondervinden. Dit plan, dat voor u ter inzage is gelegd, is op 5 februari j.l. bespro- ken met belanghebbenden (alle bewoners van de drie genoemde lanen en van de Burg. van Lennepweg zijn voor de bespreking persoonlijk uitgenodigd, terwijl aridere belanghebbenden via een publikatie zijn ingelicht). De overgrote meerderheid van de aanwezigen kon zich blijkens het. even- -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 25