Onlangs hebben wij ingestemd met het ontwerp-besternniingsplan "Schilders- wijk" en hebben wij besloten het vooroverleg als hedoeld in artikel 8 vari het Besluit op de Ruimtelijke Ordening te starten. Het is te verwachten dat dit ontwerp-plan binnen een jaar ter visie ge- legd kan worden. Om te voorkomen dat medewerking moet worden verleend aan bouwplannen wel- ke in strijd zijn met het ontwerp-plan, is het gewenst een voorberei- dingsbesluit voor het betrokken gebied te nemen. Hiermee kunnen immers ongewenste ontwikkelingen worden tegengegaan door de beslissingen op aan- vragen om een vergunning aan te houden. Tevens kan op basis van het. voor- bereidingsbesluit medewerking worden verlcend aan bouwplannen welke in strijd met een vigerend bestemmingsplan, maar in overeenstemming met het ontwerp-bestemmingsplan "Schilderswijk" zijn. Bij ons college is een verzoek ingediend voor het verbouwen van de gara- ge op het perceel Blekersvaartweg 50 tot winkelruimte. Dit plan past niet in het vastgestelde, maar nog niet onherroepelijk aoedgekeurde bestem- mingsplan "Blekersvaartweg/Burg. van Lennepweg", omdat dit pand de be- stemming "woondoeleinden" heeft.. In verband met de geringe loopafstand naar de toekomstige passage Binnen- weg/Blekersvaartweg hebben wij besloten inedewerking aari het verzoek te verlenen door het. volgen van een anticipntie-procpdure, mits de voorge- vel van het pand wordt gerenoveerd. Voor het volgen van genoemde procedure is een voorbereidingsbesluit ver- eist.. Gezien het vorenstaande, stellen wij u voor voor het. gebied van het; ont- werp-bestemmingsplan "Schilderswijk" en voor het perceel Blekersvaart- 4e afd. GEWIJZIGD EXEMPLAAR 27 inaart 1986 VOORBEREIDINGSBESLUIT EX ART. 21 WRO 37 lleernstede, 11 nraart. 1986. Aan de raad,

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 29