4e afd. 27 maart 1986 38 aangevoerde band groter is dan 1 mni, met een produktle-oppervlakte van 2.000 m? of meer; trekkerijen voor stafinateriaal van metalen of hun legeringen waarvan bet smeltpunt hoger is dan 800 K, met een pro- duktie-oppervlakte van 2.000 m2 of meer; f. inrichtingen voor de produktie van metalen buizen door middel van trekken, walsen of lassen, met een produktie-oppervlakte van 2.000 m2 of meer; g. grofsmederijen en smederijen van ankers en kettingen met een produk- tie-oppervlakte van 2.000 m2 of meer; h. ketelmakerijen, vatenfabrieken en vatenrenoveer- en schoonmaakinrich- tingen met een produktie-oppervlakte van 2.000 m2 of meer; i. koristruktiebedrijven en piaatwerkerijen, met een niet in een gesloten gebouw ondergebrachte produktie-oppervlakte van 2.000 m2 of meer; j. scheepswerven ingericht voor de bouw of reparatle van metalen schepen inet een lengte van 25 m of meer; k. heproevingsinrichtingen of beproevingsplaatsen voor verbrandingsmoto- ren met een totaal afrembaar motorisch vermogen ten aanzien daarvan van 1 MW of meer; beproevingsinrichtingen of beproevingsplaatsen vo°r straalmotoren of -turbines met een stuwkracht van 9 kN of meer. 111. aInrichtingen voor het verstoken van fossiele brandstoffen met een thermisch verinogen van 75 MW of meer, met uitzondering van veiiig- heidsfakkels in gebruik ten behoeve van de opsporing en winning van aardgas b- transformatorstations, met niet in een gesloten gebouw ondergebrachte transformatoren, met een maximaal gelijktijdig in te schakelen elek- trisch vermogen van 200 MVA of meer; c. gasbehandelingsinstailaties bij aardgaswinputten en verzamelinrich- tingen, met een kapaciteit ten aanzieri daarvan van W m3/d (bij 1 bar en 273 K) of meer; d. inriclitingen voor de produktie van kokes uit steenkool; e. inriciit ingen voor de vergassing of overslag van steenkoolmet een ka- paciteit ten aanzien daarvan van 10 kg/a of meer. -4- O

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 36