4e afd. 27 maart 1986 38 JV. a. Inrlchtingen voor de raffinage van aardolie, met een kapaciteit ten 9 aanzien daarvan van 10 kg/a of meer; b. inrichtingen voor het vervaardigen van petrochemische of andere che- mische produkten, met een niet in een gesloten gebouw ge'instal leerd motorisch vermogen van 1 MW of meer; c. Inrichtingen voor de produktie van koolelektroden, inet een kapaclteit ten aanzien daarvan van 5îo' kg/a of meer; d. inrichtingen voor de produktle van methanni, met een kapaciteit ten o aanzien daarvan van 10 kg/a of meer; e. luchtscheidingsbedrijven, met een benodigde hoeveelheid lucht ten 4 behoeve van het eindprodukt van 10 kg/li of meer. V. Inrichtingen voor het reinigen van afvalwater, met waterstraal- of opper- 5 vlaktebeluchters, met een kapaciteit van 10 i.e. of meer. VI_. a. Inrichtingen voor de winning van steen of grind, met een kapaciteit 5 ten aanzien daarvan van 10 kg/h of meer; b. inrichtingen voor de produktie van cement of cementklinkermet een kapaciteit ten aanzien daarvan van 10 kg/a of meer; c. inrichtingen voor het breken, zeven of drogen van zand, grind en steen, g met een kapaciteit ten aanzien daarvan van 10 kg/a of meer; d. inrichtingen voor de vervaardiging van cement- of betonwaren, waarbij gebruik wordt gemaakt van persen, triltafels of bekistingtrillersmet 5 een kapaciteit ten aanzien van cement- of betonwaren van 10 kg/d of meer e. inrichtingen voor de vervaardiging van cement- of betonmortelmet 5 een kapaciteit ten aanzien daarvan van 10 kg/h of meer; f. inrichtingen voor de produktie van asfalt of asfaltprodukten, met een 5 kapaciteit ten aanzien daarvan van 10 kg/h of meer; g. inrichtingen voor de produktie of verwerking van glas of glasproduk- 4 ten, met een kapaciteit ten aanzien daarvan van 10 kg/h of meer.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 37