4p afd. 27 maart 1986 38 VII. a. Inrlchtingen voor het verwerken van sufkerbieten tot bietsuiker, met een kapaciteit ten aanzien daarvan van 2,5.106 kg/d of meer; b. inriclitingen voor de produktie van oliën of vetten uit plantaardige of dierlijke grondstoffen, met een kapaciteit ten aanzien daarvan van 250. 106 kg/a of meer; c. inrichtingen voor de produktie van vetzuren of alkanolen uit plant- aardige of dierlijke oliën of vetten, met een kapaciteit ten aanzien daarvan van 50.106 kg/a of meer; d. elevatorinrichtingen voor granen of meelsoorten, met een verwerkings- kapaciteit ten aanzien daarvan van 106 kg/h of meer; inrichtingen voor de produktie van veevoeder, met een kapaciteit ten aanzien daar- 5 van van 10' kg/h of meer; e. inrichtirigen voor de produktie van gist en spiritus, met een kapaci- teit ten aanzien daarvan van 5.106 kg/a of meer; f. inrichtingen voor de produktie van zetmeel of zetmeelderivaten, met een kapaciteit ten aanzien daarvan van 104 kg/h of meer; g. inrichtingen voor de produktie van melkpoeder, weipoeder of andere gedroogde zuivelprodukten, met een kapaciteit ten aanzien daarvan van 1.500 kg/h of meer; h. inrichtingen voor de produktie van konsumptieinelk, konsumptiemelk- produkten of geëvaporiseerde melk of melkprodukten, met een melkver- werkingskapaciteit van 55.106 kg/a of meer; inrichtingen die door mid- del van indampers melk of melkprodukten koncentrerenmet een water- verdampingskapaciteit van 20.10 kg/h of meer; i. groenvoerdrogerijen met een waterverdampingskapaciteit van 104 kg/h of meer. VIII. Inrichtingen met 50 of meer mechanisch aangedreven weefgetouwen. IX. Inrichtingen voor de vervaardiging van papier, met een kapaciteit ten aanzien daarvan van 3.000 kg/h of meer.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 38