4e afd. 27 maart 1986 38 Terreinen, geen openbare weg zijnde, die bestemd en ingericht zijn voör het in wedstrijdverband, ter voorbereiding van wedstrijden of voor re- kreatieve doeleinden rijden met bromfietsen, motorvoertuigen of andere gemotoriseerde voertuigen en die als zodanig vijf uren per week of meer in gebruik zljn. M- Spoorwegeinplacementen waarop met behulp van een rangeerheuvel wordt ge- rangeerd. Arttkei 3 Overgangsbepaling. 1. Gronden en bouwwerken, die bij het van kracht worden van dit besluit in gebruik zijn op een wijze die strijdig is met liet bepaalde in dit besluit, mogen als zodanig in gebruik blijven; het is verboden de af- wijking van het strijdige gebruik ten opzichte van dit besluit naar aard en omvang te vergroten, terwijl het is toegestaan het strijdige gebruik te wijzigen, mits de afwijking naar zijn aard niet wordt ver- groot. 2. Burgemeester en wethouders verlenen vrijstelling van het in liet eer- ste lid vervatte verbod, indien strikte toepassing hiervan leidt tot niet door dringende redenen te rechtvaardigen beperkingen van het meest doelmatige gebruik. 3. Een vrijstelling als bedoeld in 11d 2 wordt niet verleend, dan nadat de raadsconmissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting is gehoord en dan nadat belanghebbenden gedurende veertien dagen gele- genheid is geboden om tegen het voorgenomen andere gebruik schrifte- lijk bezwaren in te dienen. Van het voorgenomen andere gebruik en de mogelijkheid voor belang- hebbenden daartegen schriftelijke bezwaren in te dienen, geven burge- meester en wethouders openbare kennis in één of meer dag- of nieuws- bladen die in de gemeente worden verspreid en op de gebruikelijke wijze. -7-

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 39