Ooor de subconinissie voor de Geineentel ijke Plannen van de Pro- vinciale Planologische Coinniissie is bij brief van 20 december 1985 als volgt gereageerd: ilet overleg ex artikel 8 van het Beslliit op de Ruimtelijke Or- dening is met de daarvoor in aanmerking komende Instanties ge- pleegd. Naar het oordeel van de commissie is in zijn algemeen- iieid aan de gemaakte opmerkingen in voldoende mate tegemoet ge- komen. Voorzover dit niet is gebeurd, is terzake een motivering in de toelicliting opgenomen waarmee wordt ingestemd. Wel is de coiimiissie met de inspekteur van de Ruimtelijke Orde- ning van menirig, dat het aanbeveling verdient om zo spoedig mo- gelijk tot aanpassing van de onderscheiden bestenmiingsplannen over te gaan. Oe coiimissie heeft evenwel nota genomen van het feit dat aanpassing van oude vigerende besteininingsplannen plaatsvindt overeenkomstig het daartoe vastgesteld plannings- schema. Oe onderhavige regeling kan derhalve als interimregeling naar de mening van de coninissie worden geaccepteerd. Ilet plan kan naar de niening van de conmiissie verder in procedu- re worden gehracht. Van deze reaktie is nota genomen. Aanpassing van de oude, nog vigerende bestenmiingsplannen vindt plaats overeenkoinstig een daartoe vastgesteld planningsschema. informatie te krijgen omtrent het ontwerp-besluit. Ondanks het feit dat deze avond duidelijk en ruim van te vo- ren is aangekondigd in de Heemsteedse Courant, welke huis-aan- huis wordt bezorgd en op de gebruikelijke wijze is bekend ge- maakt, heeft niemand hiervan gebruik gemaakt. Belioord bij raadsbesluit van 27 maart 1986 nr. 38. Inspraak Op 17 oktober 1985 is een ieder in de gelegenheid gesteld voor- Oe secreta De voorzitter, 4e afd. 27 maart 1986 38 ?0Provinclale Planolotiische Conmiissie

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 50