4e afd. 27 maart 1986 UOTA "WONEfl IN HEEMSTEDE" 40 Heemstede, 11 maart 1986. Aan de raad, Bij de hehandeling van de Bijst.elling Beleidsplan Najaar 198Jj" hebben wij uw raad toegezegd dat de werkzaamheden om te komen tot een visie op de volkshuisvesting voor middellange termijn hervat zouden worden. Eén en ander beeft geleid tot het samenstellen van de nota "Wonen in Heemstede", zoals wij u die hierbij aanbieden. 0e nota gaat achtereenvolgens in op: 1. de bevolkirigsontwikkeling; 2. de bestaande woningvoorraad en de bouwmogelijkheden; 3. de woningbehoefte; 4. de finariciële inogel i jkheden. Van de onder hoofdstuk 5 opgenomen konklusies noemen wij een naar ver- wachting aan 1985 gelijkblijvend aantal inwoners in 1995 en de behoefte aan huurwoningen in de prijsklasse van f 300,-- tot f 500,--. Zoals vermeld in de onder 6 opgenomen beleidsaanbevelingen zal woning- bouw op nieuwe lokatie(s) de doorstroming inoeten bevorderen, waarbij met name wordt gedacht. aan de bouw van sobere, doch doelmatige eengezinswo- ningen met lage stichtingskosten. Aan het uitsluitend bouwen voor eigen inwoners wordt daarbij de voorkeur gegeven. Wij stellen u voor in te stemmen met aard en strekking van de nota, met name met de daarin opgenomen konklusies en beleidsaanbevelingen. De raadscommissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting heeft zich iiimiddels in meerderheid in die zin uitgesproken. Burgemeester en wethouders van HEEMSTE0E, Oe secretaris, W.ll. van den lloek. De burqemeester, O.R. van den Bosch. Behoort bij de notulen van de vergadnring van 27 maart 1986.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 57