5e afd. 27 maart 1986 SUBSIOIE HEEMSTEEOS KAMERORKEST 31 Heemstede, 4 maart 1986. Aan de raad, Het Heemsteeds Kamerorkest heeft verzocht om een garantiesubsidie van f 450,ten behoeve van het geraamde tekort in de kosten van een koncert op 30 maart 1986 dat gegeven zal worden in samenwerking met The Windmill- singers uit Leamington Spa en de Heemsteedse Christelijke Oratorium Vere- niging. Ten aanzien van verzoeken om subsidie in het kader van uitwisseling is de algemene gedragslijn dat de gemeente geen subsidie verleent. Van deze gedragslijn is eerder afgeweken voor het Heemsteeds Kamerorkest. Zo is voor het laatst in 1984 subsidie van f 1.000,-- verleend aan het Heemsteeds Kamerorkest ten behoeve van een reis naar Leamington Spa. Wij zijn van mening dat er ook nu aanleiding is een subsidie toe te ken- nen. Over het verzoek merken wij nog het volgende op. De bestaande subsidiemogelijkheden, zoals het subsidie in de kosten van een openbare uitvoering, zijn door het Heemsteeds Kamerorkest buiten be- schouwing gelaten. Dit subsidie wordt door het Heemsteeds Kamerorkest ge- bruikt voor de uitvoering van twee andere koncerten die reeds geruime tijd gepland zijn. Onder aanbieding van een koncept-besluit stellen wij u voor aan het Heem- steeds Kamerorkest een subsidie te verlenen van maximaal f 450,in het geraamde tekort in de kosten van een koncert in samenwerking met The Wind- millsingers en de lleemsteedse Christelijke Oratorium Vereniging. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.ll. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 5