4e afd. 24 april 1986 49 ARTIKEL 8 KANTOREN (K) 1. Oe op de kaart als zodanig aangegeven gronden zijn bestemd voor kantoren. 2. Op de in lid 1 bedoelde gronden zijn toeiaatbaar: a. gebouwen ten dienste van kantoren; b. bouwwerken, geen gebouwen zijnde; c. tuinen bij de gebouwen, waaronder begrepen verhardingen; d. niet voor bewoning bestemde gebouwen ten dienste van opslag van materla- len en goederen; e. gebouwen ten dienste van de poiitie. 3. De gebouwen mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de aandul- dingen op de kaart en binnen het op de kaart aangegeven bouwvlak. 4. De bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de volgende bepalingen: a. de bouwhoogte van erfafscheidingen achter de naar de weg gekeerde gevel van een gebouw of het verlengde daarvan, mag ten hoogste 1.80 meter be- dragen; b. de bouwhoogte van erfafscheidingen voor de naar de weg gekeerde gevel van een gebouw of het verlengde daarvan mag ten hoogste 1.20 meter bedragen; c. de bouwhoogte van windturbines mag ten hoogste 25 meter bedragen; d. de bouwhoogte van de overige bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mag ten hoogste 3.00 meter bedragen. 5. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd vrijstelling te verlenen van de op de kaart aangegeven goot- en bouwhoogte tot ten hoogste 2.00 meter indien in of onder het betrokken gebouw parkeergeiegenheid wordt geschapen. 6. Een vrijstelling als bedoeld in lid 5 wordt niet verleend dan nadat de commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting is gehoord en dan nadat beiangheb- benden gedurende 30 dagen in de gelegenheld zijn gesteld daartegen schriftelijke bezwaren in te dienen bij het coïlege van burgemeester en wethouders. 15

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 25