4e afd. 24 april lüiih 49 12.1 Zoals vemield in de toel iclitirig, is een stndie naai de mogel i jlheden tot' verplaatsing van de lcswal in voorbereidirig. Haast eeri eigen inbreng van de betrokken ondernemer zijri in het kader van het Beleidsplan financiele middeien voor een verplaatsing gereserveerd. Verwacht wordt inderdaad dat met bedoeirle studie en met de realisering daarvan enige tijd gemoeid zal zijn. Eerdere onderzoeken hebben aangetoond dat liet. nint mogelijk is gehruik te maken van een bestaande losplaats aan de Kingvaart. De ncod2aak tot ver- plaatsing van de loswa) woidt ingegeven door de in de loelicliting genoeinde redenen - de ongeschiktheid van de haven en liet lleeinsteeds Kanaal voor grote zandschepen, waardoor regelinatig srltade ontstaat ann de oeverbe- schoei ingen; - de hinder voor bewoners van de Havenstraat, veroorzaakt door het laden en lossen en de aan- en afrijdende vrachtanto's; - de verkeerssltuatie op de Havenstraal en op het kruispunt lleemsteedse Dreef/Havenstraat. Ilet. huidige gebruik van de loswal komt gerekend over de aigeiopen vier jaar neer op een gemiddelde aanvoer van ra. 100,000 ni' zand. 12.2 Aan het betrokken voorschrift (arl. 13) is overennkomstig het gevoerde overleg een wijzigingsbevoegdheid toegevoegd. 12.3 Het betrukken gedeelte van het gehouw is alsnog positief bestemd. ilet zuidelijke deel van het terrein bij de Hickesvestigirig is bestemd tot "verkeer". Hierop zijn parkeervoorzieningen toelaatbaar. 12.4 De panden Heemsteedse Dreei 3b en 30 zijn bestemd tot "wocndoeleinden en kantoren". 12.5 llet plan is overeenkomstig iiet gevoerde overleg op de betrokken punten aan- gepast. 12.6 De administratief/juridische opmr-rkiiigeu liebben gelenl tnt een aanpassing van de voorschriften en/of plankaart. 16. N.V. Hederlandse Gasunie Door deze instantie is bij briei vau 31 mei 19DE als volgi gereageenl: Zoals ook op de plankaart is aangogoven beviudl zirli i" het plangebied een gas- transportleiriing van onze maatscliappij alsmede een gasdrukmcet- en regelstation. Ter plaatse van de Nijverheidswng is de leiding er.hter nrijuist aangegeven, ter- wijl de aansiuiting van het gasontvangststation in lirt gelier 1 niet is vermeld. Ter infonnatie doen wij u hierbij onze rnutpkaarl.en toekomcn iii verzoeken wij u rie plankaait dienovereenkomslig le doen aanpessen. De plankrart is oveieenkomstig de routekuin len aangepast. 81

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 91