4e afd. 24 april 1986 48 b. werkzaamheden behorende tot het gewone onderhoud; c. veranderingen of vernieuwingen aan een bouwwerk, indien door of namens burgemeester en wethouders is medegedeeld dat de verande- ringen of vernieuwingen uit bouwkundig en esthetisch oogpunt van zodanige ondergeschikte betekenis zijn dat voor de uitvoering ervan geen bouwvergunning wordt vereist; d. het bouwen van niet van een openbare weg af zichtbare erfafschei- dingen, welke voldoen aan het bepaalde in artikel 302, lid 3, c.q. aan de bepalingen van het ter plaatse vigerende bestemmingsplan; e. het bouwen van een openbare weg af zichtbare erfafscheidingen, welke voldoen aan het bepaalde in artikel 302, lid 1 en 2, c.q. aan de bepalingen van het ter plaatse vigerende bestemmingsplan, indien do°r of namens burgemeester en wethouders is medegedeeld dat voor het bouwen geen bouwvergunning wordt vereist; f. het bouwen van antennes die van de voet af gemeten geen grotere hoogte hebben dan 3 meter; g. niet onder d en f vallende en niet van een openbare weg af zicht- bare bouwwerken, geen gebouwen zijnde, met in totaal geen grotere horizontale oppervlakte dan 6 m2 en geen grotere hoogte dan 1.80 meter; h. niet onder d en f vallende en van een openbare weg af zichtbare bouwwerken, geen gebouwen zijnde, met in totaal geen grotere hori- zontale oppervlakte dan 6 m2 en geen grotere hoogte dan 1.80 meter, indien door of namens burgemeester en wethouders is medegedeeld dat voor het bouwen hiervan geen bouwvergunning wordt vereist; ibouwen van pergola's, indien door of namens burgemeester en wethouders is medegedeeld dat voor het bouwen hiervan geen bouw- vergunning wordt vereist. flrtikel 2 Artikel 63, derde lid, wordt aangevuld met de volgende bepaling: Vrijstel1ing kan eveneens worden verleend, indien de aard en de lig^ ging va" een woning daartoe aanleiding geeft, mits de inwendige - 3 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 9