4e afd. 29 mei 1986 69 Voor het deel van Bosch en Hoven begrensd door Caspar Fagellaan, Adriaan Pauv/laan, Crayenestersingel en het grondgebied van de gemeente Haarlem is, gezien de bijzondere v/aarde ervan, beschreven in het inventarisatie- rapportgekozen voor de volgeride bestemmingen: tuinen met landschappelijke waarde (op de plankaart voorzien van de nadere aanwijzing - tuinen met natuurwetenschappelijke, landschappelijke en cultuurhistorisc waarden (op de plankaart voorzien van de nadere aanwijzing Het centraje deel van dit. gebied, dat wi 1 zeggen het water en de beide eilanden zijn bestemd als T gebied. De waarde van dit centrale deel moet gezien worden in haar voorkomen als éénheidop grond van de aanleg en verschijningsvorm van het aanwezige water, de beide eilanden en de daarop ontstane beplanting. Op het overige deel van Bosch en Hoven dat wil zeggen het gebied begrensd door de Adriaan Pauwlaan, de Caspar Fagellaan, de Crayenestersingel en de grens met de gemeente Haarlem rust de bestemming T Dit gebied bezit landschappelijke waarden en vormt een buffer tussen het centrale T **-gebied en de omringende bebouwing. Voor beide gebieden is eei aanlegvergunningenstelsel in de voorschriften opgenomen. Gezien het groter aantal waarden van het T **-gebied in vergelijking met het T *-gebied, is voor het eerstgenoemde gebied een "zwaarder" aanlegver- gunningenstelsel gehanteerd. Het aanlegvergunningenstelsel beoogt de hand- having van de bestaande situatie alsmede de bescherming van reeds op gang gebrachte ontwikkeling tot natuurwetenschappelijk waardevol gebied. Hierbij is voor bepaalde werken en werkzaamheden welke niet tot de normale onder- houdswerkzaamheden behoren en die ingrijpende gevolgen met zich meebrengen vooraf schriftel i jke vergunriing van het College vereist. Het betreft onder meer het aanîeggen van parkeergelegenhedengrondwerk- zaamheden, vellen en rooien van houtgewassenhet aanbrengen van nieuwe aanplant en dergelijke. 23 Overige bebouwing De overige in het plangebied aanwezige bebouwing is in 3 soorten te onderscheidengebouvren ten behoeve van bedrijven, kantoren en open- bare doeleinden. Met de bestemming Bedrijven zijn de houthandel aan de Herenweg, nabij de Koediefslaan en het garagebedrijf tussen Heemsteedse Dreef en de Bronsteeweg geregeld. Voor het eerste bedrijf is de be- stemming algemeen gehouden, waardoor alle bedrijven die vallen in categorie 1 en 2 van de Staat van Inrichtingen toelaatbaar zijn. De- zelfde benadering is gehanteerd bij het garagebedrijfechter onder toevoegirig van een nadere aanwijzing, waardoor LPG-aktiviteiten worden toeqestaan. Vanwege de mi1ieuhygiënische situatie is een wijzigings- bevoegdheid ooqenomen waarmee de t.oelaatbaartieid van voornoemde akti- viteiten kan worden weggenomen. - 73 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 115