4e afd29 mei 1986 69 3. OVERLEG EX ARTIKEL 8 BRO !n het kader van het overley ex artikel 8 van het Gesluit op de Ruim- telijke Ordening is het ontwerpbestesteniniinnsplan Adriaan Pauwlaan e.o. toegezonden aan de volgende instanties: 1. Eerstaanwezend Ingenieur der Genie; 2. Oirekteur van de Rijksdienst voor de llonunientenzorg; 3. Rijksconsulent voor Handel, Ambaciit en Diensten in Hoord-Holland, 4. Het college van burgemeester en wethouders van Haarleii; 5. Het Dagelijks Bestuur van liet gewest Kennemerland; 5. Het Hoogheemraadschap van Rijnland; 7. Hoofdingenieur-Direkteur, tevens inspecteur van de Vo!kshuisvesting in de provincie lloord-Hol land; 3. Hoofdingenieur-Direkteur voor Landinrichting, Grond- en Bosbeheer in Noord-Holland; 9. Hoofdingerieur Direkteur van de Rijkswaterstaat in de direktie iioord-Hol land; 10. Hoofdingenieur-Direkteur van de Provinciale ilaterstaat van .Joord- Holland; 11. Inspecteur van de Ruimtelijke Ûrdening in de provincies Utreciit en Noord-Holland; 12. Inspecteur van de Volksgezondheid voor de liygiëne van het i.iilieu voor Hoord-Holland; 13. Provinciale Planologische Dienst; 14. Directeur van de Stichting Orgaan voor Overleg en advies in de provincie Noord-Holland; 15. Di rectoraat-Generaa 1 Energie van het Hinisterie van Econoiiiische Zaken 16. Directeur- Generaa! van liet Staatsbedri jf der l'TT, directoraac radio zaken; 17. HV Nederlandse Gasunie; 18. Noord Zuid-Hol 1 andse Vervoen.iaatschappi j 19. i'IV Vervoermaatschappij Centraai Hederland; 20. Kamer van Koophandel en fabrieken voor Haarlem e.o. 21. Contact ilil ieubescherr.iing Hoord-Hol land; 22. Hoofdingenieur-directeur van de Provinciale Jirektie voor de Bedrijfs- oncwikkeling in Noord-Holland; 23. Riikshoofdinsoecteur van het verkeer, in het district Hoord-West; 24. Rijkswaterstaat, Dienstkring Haaiiein. 25. Provinciale Planolonische Conr'issie. Van de op deze lijst genoer.ide instantics is geen berichc ontvanjen van de instanties genoemd onder 24. De onder 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 13, 22 en 23 genoemde instantie hebben mecgedeeld dat het ontwérpplan geen aanleiding geeft tot het maken van opiaerkingen. De overige instanties hebben neroajeerd zoals hierna verkort is weer- gegeven.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 117