4e afd. 29 mei 1986 69 10. Hoofdingenieur-Direkteur van de Provijiciale llaterstaa'. vaw iloord-llolland 10.1 In het planqebied zijn bij een aant.al bedrijven en instel 1 ingen dienstwoningen toegelaten. Deze liggen binnen de geloidszones van de lleemsteedse Dreef en de Adriaan Pauwlaan. Dinnen dezelfde zones is het mogeiijk woningen te bouwen ter plaatse van de grar.imofoon- platen-studio na toepassing van een wijzigingsbevoegdheid. Voor beide kategoriën woningen is het noodzakelijk dat een onderzoek verricht word naar de geluidbelasting op de gevels van deze woningen. Indien deze geluidbelasting meer bedraagt dan 40 dliAdient ontheffing te zijn verleend door Gedeputeerde Staten voordat het bestermiingsplan wordt vastgesteld. Sinds de fase waarin deze mogelijkheden in het plan zijn rogenomen is de visie op de bouw van deze woningen gewijzigd. Ilede naar aanleiding van de eisen uit de Uet Geluidhinder en omdat de konkrete behoef.e aan deze woningen niet aanv/ezig is zijn deze bouwmogel i jheden uit het plan genoi.ien. 10.2 Het is gewenst A-inrichtingen expliciet uit te sluiten. De voorschriften zijn op dit punt aangepast. 12. Inspekteur van de Vol ksgezondheid voor de hygiëne van het i.iilieu in de provincie iioord-Holland 12.1 De regeling van het garagebedrijf van Lent staat enerzijds een uitbreiding toe terwijl anderzijds wordt gesteld dat een LPf.-station, een spuiterij en een plaatwerkerij niet toelaatbaar zijn. üe positie van dit bedrijf is hierdoor niet duidelijk. Deze regeling is mede naar aanleiding van andere soortelijke opmerkingen aangepast. Alle onderdelen van het bedrijf zijn positief bestemd. Voor hel LPG-station is een wijzigingsbevoegdheid opgenor.ien opdat deze inrichting ui1 de besteiîiiningsregel ing kan worden verv/ijderd, indien het bestaande station gesloten worddt. - 79 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 121