4e afd. 29 mei 1986 69 13. Provinclale Planologtsdie Oienst 13.1 Voor de duidelijke wijze waarop het consoliderend karakter van het bestemminQsplan tot uitinp komt, wordt waardering uitgesproken. Onderstaande opmerkingen dienen gezien te worden als aanvulling op het plan. Hiervan is nota genomen. 13.2 De toel icliting geeft niet aan of bij de opgenomen mogel i jkheden toL uitbreidingen van woningen en voor erfbebouwing rekening is gehoudei met de wensen van de bewoners. De aandacht wordt gevestigd op het provinciaal beleid bewoners te doen betrekken bij de besluitvorming door middel van een inspraak procedure. In dezelfde periode waarin het overleg ex artikel 0 bRO plaatsvond is eei inspraakavond gehouden. Hier zijn geen opmerkingen genaakt over het plai 13.3 Het plan geeft geen duidelijkheid over de eventuele beschikbaarheid van middelen om het LPG-station te saneren. Over dit onderwerp wordt verwezen naar een soortgelijke opmerking van de Rijkskonsulent HAD opgenomen onder 3.2 13.4 De op Koediefslaan 121 en het daarnaast staande pand zijn aangewezei als monument. Op de plankaartwaren deze panden als zodanig aan te duiden. Deze aanduidingen zijn opgenomen. 13.5 De opmerkingen over de voorschriften zijn in een aparte bijlage ver Deze opmerkinqen ziin qrotepdeels verwerkt. 19. NV Vei'voennaatschappij Centraal Nederland 19.1 Centraal llederland gaat er van uit dat de route van haar lijnen 140 en 143 over de Heemsteedse Dreef gehandhaafd blijft totdat er een route tussen Hoofddorp en llaarlem via Vijfhuizen, Schalkwijk mogelijk wordt. Dan zal één van de twee lijnen via die route gaan rijden. Overigens is de kans groot dat er iiet de groei van Hoofddorp een hogere frekwentie op de overblijvende lijn geboden zal worden, zeker in de spitsuren. Van deze opmerking is nota genomen. - 80 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 122