Laagspanninqskabelnet In 1982 is de openbare verlichting in de Voorweg en de Bosboom Toussaintlaan vervangen en opnieuw ingedeeld. Iliervoor zijn nieuwe aansluitingen gemaakt op het bestaande net. Deze wijzigingen en het feit dat het kabelnet ook in- middels 60 jaar oud is, hebben er toe geleid dat dit net zeer storingsgevoe- lig is. Vernieuwing is zeer gewenst. Nadat deze werkzaamheden zijn uitgevoerd en de grond is ingeklonken, kan in 1987 de herinrichting van de straten plaatsvinden. Binnenkort zal begonnen worden met de inspraak omtrent de uiteindelijke vorm- geving van de straten. In het najaar hopen wij u deze plannen ter vaststeiling te kunnen aanbieden in kombinatie met het beschikbaar stellen van het benodigde krediet. De aan de dit jaar uit te voeren werkzaamheden verbonden kosten zijn als volgt geraamd: - vernieuwen waterleidingnet: f 171.200,-- - aanpassen gasleidingnet: f 18.700, - vernieuwen laagspanningskabelnet: f 118.700,-- - vernieuwen riolering: f 496.400,-- Een specifikatie van de kosten ligt voor u op de gebruikelijke wijze ter in- zage. Met het oog op de voortgang van de herinrichtingsplannen stelien wij u voor om vooruitlopend op de inspraak betreffende de aanpak van de woonomgeving kre- dieten beschikbaar te stellen voor de in dit voorstel genoemde werkzaamheden. Een ontwerp-besluit bieden wij u hierbij ter vaststelling aan. Burqemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den lloek. De burgemeester O.R. van den Bosch -2- 4e afd. 29 mei 1986 76/77

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 144