4e afd. 29 mei 19G6 64 De aansiuitingen op de droge stijgleiding ten behoeve van de aanvals- slangleidingen moeten zich bij voorkeur in het trappehuis of op het bal- kon van het veiligheidstrappehuis bevinden. De maximale afstand tussen 2 droge stijgleidingen mag niet meer dan 90 meter bedragen. Toelichting: De afstand van 90 meter komt overeen met de maximale af- stand tussen 2 trappehuizen. Hiermee wordt bereikt dat elke plaats in een gebouw met ten hoogste 3 lengtes aan- valsslang te bereiken is. 4.17.4.4 Bluswaterwinplaatsen. 0p maximaal 40 meter afstand van de opst'elplaatsen voor een blusvoer- tuig zoats aangegeven in 4.17.4.1 moet een brandkraan zijn geplaatst welke is aangesloten op het openbare waterleidingnet en een kapaci- teit heeft van ten minste 800 liter/min. .3. De volgende gebruiksvoorschriften: Gebru i ksvoorschri ften Het verdient aanbeveling in verband met validiteit en mobiliteit van de gebruikers van een bejaardenoord zodanige voorzorgsmaatregelen t.e tref- fen dat geen gevaarlijke situaties kunnen ontstaan welke gevaar opleveren voor die gebruikers. 1. Kerstboomverl ichting mag uitsluitend bestaan uit elektrisch kunstlicht. 2. De stroomtoevoer naar de wandkontaktdozen iri de strijkruimte en in werkplaatsenhobbyruimten e.d. dipnt zodanig te zijn uitgevoerd, dat deze niet onder spanning kunnen worden gebracht, tenzij een in de voe- dingsleiding aangebrachte rode kontrôlelamp brandt. Deze iamp dient te zijn aangebracht. aan de buitenzijde van de strijkruimte/werkruim- ten/hobbyruimten e.d. nabij de toegarigsdeur (konform art. 623 van NEN 1010). -11-

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 27