4e afd. 29 mei 198G 61 6. Alieen in de centrale keukeri mogen gasgestookte instailaties voor het verwarnien van spijzen e.d. worden gebruikt.. Alle overige verwarmings- toestellen dienen elektrisrh verhit te worden. 7. Het gebruik van verpiaatsbare kookapparaten is verboden. 8. Elektrische kookplaatjes op de bejaardenkamers en in de gezamenlijke keukentjes dienen: - vast te zijn geïnstalleerd; - thermisch te zijn beveiligd; - van een KEMA-keur te zijn voorzieri; en - aangesloten te zijn via een tijdschakelaar van maximaal 15 miriuten. 9. Gasgestookte toestelleri dienen té zijri aangesloten op het openbare aardgas-distributiesysteem. De installatie dient te voldoen aan het gestelde in NEN 1078. In gasinstallaties mogen alleen produkten en materialen zijn verwerkt, indien zij, met liet oog op de veilige wer- kingvoldoen aan redelijk te stelleri eisen. Deze produkten en mate- rialen zijn in het algemeen herkenbaar aan het GIVEG-keur dat erop is aangebracht. 10. Het gebruik van andere gasgestookte toestellen dan die hedoeld in de artikelen 13 (nr. 4) en 15 (nr. 6) is verboden. 11. De houder van het bejaardenoord draagt. de verantwoordelijkheid voor de braridveiligheidsvoorzieningen. De uitvoering van deze taak dient aan één personeelslid (+plaatsvervanger) te worden opgedragen. Deze is voor de uitvoering van die taak elleen verantwoording schul- dig aan de direktie. Bedoelde personen dienon kennis te dragen van de maatregelenwelke ingeval van brand en ontruiming noodzakelijk zijn. Ze moeten te allen tijde snel bereikbaar zijn. 12. De houder van het bejaardenoord dient er zorg voor te dragen dat: - de blusmiddelen in goede staat van onderhoud verkeren; - de bereikbaarheid van het gebouw en bluswatervoorziening voor -13-

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 29