4e afd. 29 mei 1986 69 Zonder zeer ingrijpende verbouwingen is het - gelet op de grootte van het bouw- vlak en de op de kaart aangebrachte goot- en bouwhoogten - niet mogelijk een normaal gymnastieklokaal te bouwen. Het is niet juist dat bij de recente verbouwing getracht is een gymnastieklo- kaal in het bouwplan op te nemen. Wel is sprakc geweest van de plaatsing van een noodlokaal.y De vrees voor de bouw van een gynmast.ieklokaal is ongegrond. A. van Witteloostuyn-Bolderheij In het ontwerp-bestemmingsplan niogen de woningen larigs de lleemsteedse Dreef voor een bepaalzi percentage worden gebruikt voor praktijkruimten. Ilet be- grip praktijkruimte is echter zodanig gedefinieerri dat sprake is van span- ning t.o.v. de aard van de door burgemeester en wethouders gegeven vrij- stelling voor het drijven van het muziekantiguariaat Polyphon in het woon- huis Heemsteedse Dreef 295. Reklamante gaat ervan uit dat de in het ontwerp-plan opgenornen regeling niets afdoet aan de verleende vri jstel 1 irig. Is dit wel het aevaldan maakt zij bezwaar tegen de in het plan opgenomen regeling. In 1984 is aan reklamante vrijstelling verleerid van het bepaalde in arti- kel 352, lid 1, van de bouwverordening voor het gebruik van één kamer (4.15 bij 2.75 m) op de parterre als ruimte voor het verkopen van (oude) grammofoonplaten. Gelet op het feit dat slechts één kleine kamer van liet woonhuis anders wordt gebruikt, is het niet gewenst dit expliciet in het plan te regelen. De dui- delijkheid en overzichtel i jk.heid van het bestommingsplan zou inmers teniet worden gedaan indien ieder afwijkend gebruik, hoe klein dan ook, geregeld vjordt. Üe oriderhavige aktiviteiteri kunnen worderi voortgezet. flrtikel 19 van de planvoorschriften bepaalt namelijk dat de bouwwerken die bij het van kracht worden van het plan in gebruik zijn voor andere doeleiriden dan waarvoor zij blijkens de bestemming piogen worden gebruikt, voor die rioeleinden irt ge- bruik mogen blijven. Van vroegere plannen tot uitbreiding van de school met een gyranastieklokaal is in 1978 afcezien. 5

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 47