4e afd. L'9 mei 1986 69 4e Opgeinerkt kan nog worden dai: de betreffende aktiviteiten inderdaad niet in overeensteniming zijn met de aktiviteiten welke vallbn onder het begrip praktijkruimte. 11. d.E. Speelnian-Seqaar eu C.d. Speelman Reklann it ;ii iiid.cn bizviar tigrn het teit dat liun inziens geen prakti jkruini- ten op het perceel Crayenestersingel 39 mogen worden gebouwd. Het huidige besteniningsplaii staat een verbouwing van de garage tot prak- tijkruimte niet in de weg. .Verzocht wordt het parid zodanig te bestenHnen dat gebruik van de aanbouw a.- praktijkruimte mogr lijk is. Tegrn dit verzoek kan niet als bezwaar gelden dat het karakter van de sin- gel als rustige woonbuurt zou worderi geschaad. De garage is namelijk direkt tegen het brede erf van de Crayenesterschool gelegen, welk terrein een open- bart bestemming heeft en houdt. Ingevolge artikel 4, lid 4, van de planvoorschrifteri mag het woonhuis Craye- nestorsingel 39 voor teri hoogste van de vloeroppervlakte met een maxi- mum van 50 né worden gebruikt voor, praktijkruimten. Boveridien is het toegestaan op gronden met dr bestemming "Erf" praktijk- ruimten te bouwen. De huidige garage kan worden verbouwd. Ilet. verzoek van reklamanton kan derhalve op basis van het onderhavige plan worden ingewilligd. 12. J. Dapper Reklamant maakl bezwaar' tenen dc bestenmiingen die aan zijn onroerend goed zijn gegeven. Ileze laten namelijk niet toe: a. zijn woning zodanig uit te breideri dat redelijke woonruimte geboden kan wnrden aan hel gezin van écu vari zijn kinderen;. b. een woning te bouwen op liet kadastrale perceel nr. 8582; c. een woning te bouwen aan de Crayenestersingel op het kadastrale per- ceel nr. 8857'. Reklamant is van mening dat hei plan hem op onrechtmatige wijze - in ieder geval in riiet rechtvaardige cn onverdiende mate - beperkt in zijn eigen- domsrecht. Van dit recht worrlt z.i. weinig overgelaten. 6

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 48