4e afd. 29 mei 1986 69 Beide bouwplaatsen zijn niet opgenomen in het vigerende planoiogisclie plan uit 1921. Zelfs de woning van reklamant staat niet. aangegeven op de bij dit plan behorende kaart. Gelet op de op genoemde kaart aangegeven verkaveling, kan worden gesteld dat reeds dit plan bescherming poogde te bieden aan het terrein tussen de Crayenestersingel en de Caspar Fag'ellaan. Indien reklamant van inening is dat. hij als gevblg van het onderhavige be- stenmiingsplan schade lijdt, dan kan hij een beroep doen op artikel 49 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (planschade) dat op grond van het vorenstaande liet hezwaar van Thunnissen tleemstede b.v. gegrond en het bezwaarschrift van de heer Mar. J. Ileule gedeeltelijk gegrond moeten worden verklaard en het ontwerp-plari naar aanleiding hiervan aangepast dient te worden; gelet op de artikelen 22 t/m 25 van de Wet op de Ruimteljjke Ordenirig; BESIUIT: a. het; door Thunnissen Heemstede b.v. ingediende bezwaar en het bezwaar van de heer Mar. J. Heule inzake de ligging van de erfscheiding gegrond te verklaren en op de ontwerp-plankaart de volgende wijzigingen aan te bren- gen: - de patio op het perceel Larickhorstlaan 42 zal worden voorzien van be- bouwingsgrenzen waarbinnen de aanduiding K7-7- zal worden aangebracht; - de erfscheiding van het perceel Caspar Fagellaari 7 met het perceel num- mer 5 zal op de juiste plaats worden ingetekond; bde overige bezwaren ongegrond te verl laren; c. met. inachtneming van de onder a. genoemde wijzigingen het besteinmirigsplan "Adriaan Fauwlaari e.o." vast te sfolleri overeenkomstig de bij dit besluit behorende kaart en de inede daarbi.j liehorende vooi schriften en toelichting. IIELMSTEHt 29 mei 1986. He raad voornoeind, (le secietaris, f fle voorzitter^

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 50