4e afd. 29 mei 1986 69 HOOFDSTUK I ALGEMENE BEPALINGEN ARTIKEL 1 BEGRIPSBEPALINGEN In deze voorschriften v;ordt verstaan onder: 1. Bestemminqsplan of plan het bestemmingsplan - vervat in de onder 2 bedoelde kaart en in deze voorschriften - regelende de bestemmingen en het gebruik van gronden - water daaronder begrepen - gelegen ir het gebied dat globaal begrensd wordt door de Herenweg en dc Heemsteedse Dreef aan de west-, respektievelijk de oostzijde, de gemeente Haarlem aan de noordzijde en de Koediefslaan en de Lanckhorstlaan aan de zuidzijde. 2. de kaart de tot het plan behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening nr03 05 01 met bijbehorende verklaring waarop de in lid 1 bedoelde bestemmingen zijn aangegeven. 3. het planqebied het geheel van gronden - water daaronder begrepen - dat door de grens van het plan wordt omsloten. 4. bestaande bouwwerken de op de dag van het in ontwerp ter Inzage leggen van dit plan bestaande bouwwerken, alsmede bouwwerken die worden of mogen worden gebouwd krachtens een bouwvergunning die reeds voor die dag was aangevraagd. 5. detailhandel het bedrijfsmatig te koop aanbieden (waaronder de uitstalling ten verkoop), verkopen en/of leveren van goederen aan de uiteindelijke verbruiker of gebruiker, een en ander met uitzondering van straathandel 6. dienstverleninq het ondernemingsgewijze verrichten van diensten ter ontspanning en/of verzorging van personen of goederen. 7. dienstwoning een woonhuis in of bij een gebouw of op of bij een terrein, kennelijk slechts bestemd voor (het gezin van) een persoon wiens huisvesting daar, gelet op de bestemming van het gebouw of het terrein noodzakelijk is. 8. eindwoninq een eengezinshuisgelegen op een perceel dat is voorzien van een zijerf. - 10 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 52