4e afd. 29 mei 1986 69 9. praktijkruimte een gebouw of deel van een gebouw dat dient voor het uitoefenen van een beioep dan wel het verlenen van diensten op administratiefmaatschappli jk, juridisch, medisch., therapeutisch of kunstzinnig gebied als ook op hiermee gelijk te stellen terreinen. 10. landschappelijke waarde de bijzondere en als zodanig gewaardeerde samenhang tussen de mens en zijn omgeving vanwege de natuurlijke gesteldheid van het gebied in wisselwerking met het aldaar aanwezige kultuurpatroon 11. natuurwetenschappeli jke waarde de bijzondere en als zodanig gewaardeerde samenhang tussen de basisfaktoren van het landschap, zijnde bodem, waterhuis- houding en relief in gedeelten van het landschap, welke samenhang van belang is voor de studie van flora en fauna, alsmede die eigenschappen van een gebied die voor de wetenschap, die de vormen van de aardoppervlakten bestudeert, van belang zijn. 12. kultuur-historische waarde de ten gevolge van een vroeger bebouwings-, bodembewerkings- °f levenspatroon ontstane, visueel waarneembare karakteris- tieken van een gebied, die hetzij van waarde zijn voor de kultuur-historiehetzij een zodanige andere zeldzaamheid bezitten dat het behoud van belang is te achten. 13. onderkomens voor verblijf geschikte - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voertuigen, vaartuigen waaronder woonschepen, toer- en stacaravans, voorzover deze niet als bouwwerken zijn.aan te merken, alsook tenten. 14. woonschip aelk vaar- of drijftuig dat uitsluitend of in hoofdzaak wordt gebezigd als of te oordelen naar zijn konstruktie en/of inrichting uitsluitend of in hoofdzaak is bestemd tot dag- en/of nachtverblijf van één of meer personen; b. een vaar- of drijftuig, als bedoeld onder a. in aanbouw; c. een casco dat tot vaar- of drijftuig als bedoeld onder a kan worden opgebouwd; delk vaar- of drijftuig, waarin of waarop bedrijfsmatige of soortgelijke aktiviteiten worden uitgeoefend of dat daartoe is ingericht; ede overblijfselen van een vaar- of drijftuig als bedoeld onder a tot en met d. 15. kavel het grondstuk dat voor de bouw van één woonhuis en als aanhorigheid bij dat woonhuis is uitgegeven.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 53