4e afd. 29 mei 1986 69 ARTIKEL 8 BEDRIJVEN B 1. De gronden met de bestemming bedrijven zijn bestemd voor a. bedrijfsgebouwen ten dienste van bedrijven die genoemd zijn in de kategorieen 1 en 2 van de bij deze voorschriften behorende Staat van Inrichtingenmet uitzondering van bedrijven voorkomend in de lijst van A-inrichtingen als bedoeld in artikel 16 van lid 1 van de Wet geluidhinder (Staatsblad 671 van 15 oktober 1981); b. bedrijfsgebouwen ten diens.te van een nutsbedrijf; c. bedrijfsgebouwen ten dienste van een garagebedrijf waaronder begrepen een verkooppunt voor motorbrandstoffen met inbegrip van LPG d. bouwwerken geen gebouwen zijnde; e. bedrijfsterreinen en tuinen bij de gebouwen. 2. De ingevolge lid 1 toelaatbare bouwwerken mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de op de kaart en de hierna gegeven aanwijzingen a. op de gronden die op de kaart zijn voorzien van de nadere aanwijzing (z) mogen geen gebouwen worden gebouwd b. de gronden zonder de nadere aanwijzing (z) mogen volledig worden bebouwd; c. indien de gebouwen niet aaneen worden gebouwd, moet de onderlinge afstand ten minste 2.00 m bedragen; d. indien de gebouwen niet in de zijerfscheiding worden gebouwd, moet de afstand van de vrije zijgevel tot de zijerfscheiding ten minste. 1.00 m bedragen, tenzij uit de begrenzing van de bebouwingsstrook op de kaart anders blijkt e. bedrijfsgebouwen ten dienste van een nutsbedrijf mogen uitsluitend worden gebouwd ter plaatse waar op de kaart de nadere aanwijzing (nb) is aangebracht. f. bedrijfsgebouwen ten dienste van een garagebedrijf waaronder een verkooppunt voor motorbrandstoffen met inbegrip van LPG mogen uitsluitend gebouwd worden ter plaatse waar op de kaart de aanduiding (gb) is aangebracht g. de bouwhoogte van de erfafscheidingen mag ten hoogste 1.80 m bedragen. 3. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd vrijstelling te verlenen van het bepaalde in lid 1 voor: a. de vestiging van bedrijven welke zijn genoemd in categorie 3 van de bij deze voorschriften behorende - 19 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 61