4e afd. 26 juni 1986 88 7.8 De projectontwikkelaar zal in overleg met een door de Gemeente aan te wijzen woningcorporatie het niveau van de stichtingskos- ten van de woningwet-woningen vaststellen. Voorts zullen alle huren voor de woningwet-woningen en tenminste 50% van de huren voor premiehuur-woningen danwel de daarvoor in de plaats geko- men woningen beneden de maximum toegestane huur ad f 685,--/ maand dienen te blijven om in aanmerking te komen voor indivi- duele huursubsidie, zoals deze per 1 januari 1986 door de Rijksoverheid is vastgesteld. 7.9 De huurniveaus zoals door de projectontwikkelaar per 1 juli 1983 zijn opgegeven zullen - bij wijze van gestanddoening van de door de projectontwikkelaar gedane aanbieding bij gelegen- heid van het indienen van het studieplan tot start bouw - worden aangepast overeenkomstig de wettelijk toegestane huur- verhogingen. 7.10 De maximale stichtingskosten van de premiekoop-woningen zullen worden gebaseerd op de Beschikking geldelijke steun eigen wo- ningen zoals deze thans luidt dan wel te gelegener tijd zal komen te luiden, dan wel worden gebaseerd op een daarvoor in de plaats tredende regeling. 7.11 De stichtingskosten zullen voor tenminste 50% van het totaal aantal premiekoop- en premiehuur-woningen danwel de daarvoor in plaats komende woningen beneden het maximale niveau dienen te blijven van de zgn. financieringscategorie op grond van de be- schikking "bijdrage ineens nieuwe vrije sectorwoningen" of enige andere categorie, zoals deze thans geldt. - 14 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 102